categories

banner

Technika.sk
Myš Repeller

Myš Repeller

Odpuzovač myši je druh produktu, který se používal v domě a odpuzoval myš od chráněného území. Jak lidé vědí, myš je na celém světě velkým problémem. V každé zemi vidíme myši ukrást jídlo z domu. Také kousají nábytek, zatímco jejich zuby rostou. Nejen vydávat nepříjemný hluk, ale také rozbít nábytek v domech. Nejen krást jídlo v kuchyni nebo ve skladu, ale přináší lidem i zvířatům nemoci.

Po tisíce let se lidstvo snažilo tyto problémy řešit. Jedem jsme je zabili. Vytvořte pasti, abyste je chytili. Zvedněte kočky, abyste je lovili. Ale nebyli vyhlazeni. Naopak, stávají se silnější, chytřejší a žijí v každém rohu této planety. Tradiční metody již nejsou tak užitečné k chytání těchto malých tvorů.

Odpuzovač myši je high-tech položka, která je odstraňuje ultrazvukovými vlnami, vysokofrekvenční zvukovou vlnou, kterou může slyšet pouze myš, ne náklonností k lidem, domácím zvířatům nebo jiným elektrickým zařízením. Bezpečné, čisté, ekologické a efektivní. Vyzkoušejte si to ve svém domě, budete si jej zamilovat.

Subcategories

Aktivní filtry